Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Informacija apie gimnazijos darbą karantino laikotarpiu

Reaguodami į susidariusią situaciją dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo, vadovaudamiesi Jurbarko savivaldybės administracijos direktoriaus 2020 m. kovo 12 d. įsakymu Nr. O1-280 „Dėl koronaviruso (COVID-19) plitimo valdymo priemonių Jurbarko rajono savivaldybės teritorijoje“, Jurbarko Antano Giedraičio – Giedriaus gimnazijoje nuo 2020 m. kovo 13 d. iki 2020 m. kovo 27 d. imtinai stabdomas ugdymo procesas ir atšaukiama visa suplanuota veikla, renginiai.

Šiuo metu mokiniai atostogauja, mokytojai ir gimnazijos administracija dirba nuotoliniu būdu. Esant neatidėliotinam reikalui, skambinkite šiais telefonų numeriais:

Gimnazijos direktorei Vidai Greičiūtei, tel. (8 447) 79012;

Direktoriaus pavaduotojai, socialinei pedagogei Renatai Streleckienei, tel. (8 447) 72 562;

Raštinės vedėjai Aušrai Špelverienei, tel. tel. (8 447) 72 561.

Aktuali informacija taip pat teikiama

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija