Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Susitikimas su Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nare

Sausio 7 d. gimnazijos direktorė Vida Greičiūtė kartu su mokinių tarybos atstovais susitiko su Jurbarko rajono savivaldybės tarybos nare Inga Molevaite. Diskusijos tikslas – išgirsti „atsineštas“ idėjas ir kartu jas įgyvendinti, rasti bendrus interesus, atsakyti į visoms pusėms rūpimus klausimus ir spręsti problemas, kad Jurbarke gyventi būtų gera.

Susitikime buvo apžvelgta daug jaunimo klausimų, pasidalinta gerąja patirtimi, susipažinta su jaunimo situacija Jurbarko rajone.

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija