Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Padėkos raštai aktyviausiems 3-ių klasių gimnazistams

Gimnazijos direktorius Alvydas Januškevičius ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė padėkojo aktyviausiems 3-ių klasių gimnazistams už nuoširdų darbą ruošiantis Šimtadienio renginiui.

Padėkos raštais apdovanoti šie mokiniai:

Adrija Kučinskaitė, Kamilė Ambrutaitytė, Karina Bakanaitė, Kamilė Pernarauskaitė, Augustė Pocevičiūtė, Viktorija Rainytė, Saida Stankevičiūtė, Augustė Praščevičiūtė, Matas Zobiela, Gabija Masaitytė, Arnas Levonauskas, Digna Vasiulytė, Domantas Juškys, Matas Mankus, Agnė Lazdauskaitė , Airidas Aliošius, Mantas Vilimas, Emilija Kazlauskaitė, Meda Jankauskaitė, Gintaras Bataitis, Andrėja Pocevičiūtė, Gabija Butkutė, Iveta Girdžiūtė, Viltė Makevičiūtė, Justas Virbickas, Edvinas Reičiūnas, Sirvydas Griškus, Viktorija Pėkautaitė, Justas Ausiukevičius, Viktorija Matulaitytė, Marija Vasiliauskaitė, Danielė Levickytė, Vaida Šlickytė, Matas Kuzminskas, Povilas Samuilis, Vika Lukauskaitė, Paulina Račytė, Eimantas Puidokas.

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija