foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

„Sveikatos kampelis“

   Rugsėjo 28 dieną startavęs Jurbarko rajono savivaldybės visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos projektas „Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija“ pasiekė ir mūsų Antano Giedraičio– Giedriaus gimnaziją.

   Spalio 12 dieną gimnazijoje „Sveikatos kampelį“ pristatė sveikatos biuro darbuotoja, vaikų ir jaunimo specialistė Živilė Gvildienė. Ji supažindino gimnazistus su projektu ir eksponavo žalingų įpročių padarinių modelius. Taip pat visi norintys, naudodamiesi specialiaisiais akiniais, galėjo pajusti girto žmogaus būseną. Aktyviausi mokiniai atsakinėjo į klausimus apie alkoholį, tabaką ir psichoaktyviąsias medžiagas, o už tai gavo simbolines sveikatos biuro dovanėles.

   

   Renginio metu apie tai, kaip atsikratyti sveikatai žalingų įpročių, buvo dalinami lankstinukai ne tik mokiniams, bet ir jų tėvams

Sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija