foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Auksinės minutės

   Kaip ir kiekvienais metais Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo pirmosios pagalbos mokymuose. Jų metu gimnazistai mokėsi visos gaivinimo abėcėlės – nuo situacijos pradžios, kai pamatai pagalbos reikalaujantį žmogų, iki greitosios pagalbos iškvietimo, defibriliatoriaus prijungimo.

   Visi norintys galėjo tai išbandyti praktiškai. Juk įvykus nelaimei žmogaus išgyvenimas priklauso ne tik nuo sužalojimų, bet ir nuo suteiktos pagalbos. Juk pirmiausiai šalia nukentėjusiojo atsiduria ne medikai, o nelaimės vietoje esantys žmonės. Todėl labai svarbu nuo mažens vaikus mokyti pirmosios pagalbos suteikimo įgūdžių.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Danutė Kriščiūnienė

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija