foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Nepavėluok kreiptis į gydytoją

   Balandžio 27 dieną Jurbarko Antano Giedraičio–Giedriaus gimnazijos mergaitės dalyvavo sveikatos ir lytiškumo bei rengimo šeimai paskaitoje. Užsiėmimą vedė gydytoja ginekologė Vilma Čepulienė. Ji priminė svarbiausius brendimo ypatumus, pasakojo apie kūno higieną, atsakomybę priimant atsakingus sprendimus. Taip pat buvo kalbėta apie lytiškai plintančias infekcines ligas.

   Vis dar skaudžios jaunimo problemos tokios, kaip paauglių nėštumas abortų ir venerinių ligų skaičius. Juk valstybės ir tautos pagrindas yra šeima. Lytinis švietimas yra vienintelis būdas jauniems žmonėms gauti teisingą informaciją iš specialistų.

   Paskaitą inicijavo Jurbarko savivaldybės visuomenės sveikatos biuras.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė
Danutė Kriščiūnienė

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija