foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.ltMisija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Sužinoti daugiau

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Sužinoti daugiau

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Sužinoti daugiau

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Sužinoti daugiau

Pirmoji pagalba teoriškai ir praktiškai

   Visą lapkričio mėnesį Jurbarko Antano Giedraičio - Giedriaus gimnazijos pirmųjų klasių mokiniai dalyvavo savivaldybės visuomenės sveikatos biuro sveikatos rėmimo projekto „Alkoholio, tabako ir kitų psichoaktyviųjų medžiagų vartojimo prevencija“ antrojo etapo pamokose „Pirmoji pagalba“.

  Pamokų metu buvo aptarti pirmos pagalbos teikimo principai: pagalba skęstančiajam, nukentėjusiojo gaivinimas, pirma pagalba apsinuodijimo atvejais bei įkandimo, įgėlimo, saulės smūgio, nušalimo, užspringimo atvejais. Visuomenės sveikatos specialistė mokė gimnazistus, kaip teisingai įvertinti nukentėjusiojo būklę, kaip atlikti pradinį gaivinimą ABC principu. Ir visa tai mokiniai išbandė praktiškai.

 

2019 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija