Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Gerumo mėnuo

2020 m. gruodžio mėnuo – Gerumo mėnuo, todėl padaryk nors vieną nekasdienišką gerą darbą – padėk neįgaliam savo dėmesiu ir darbais, o savo patirtimi, atradimais, įspūdžiais, užfiksuotais nuotraukose, vaizdo klipuose ar tekstine žinute, pasidalink su mumis iki 2020 gruodžio 31 d. Tai padarykite el.p. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba pasidalink mūsų gimnazijos feisbuko paskyroje iki 2020 gruodžio 31 d. Aktyviausi ir nuoširdžiausi bus apdovanoti.

2021 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija