2018 m. abiturientų brandos egzaminų rezultatai

Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

2018 m. abiturientų brandos egzaminų rezultatai

Džiugina 2018 m. Jurbarko A. Giedraičio-Giedriaus gimnazijos abiturientų brandos egzaminų rezultatai.

Po du šimtukus surinko: Laura Grybaitė, Edvinas Sutkus, Mantas Matijošaitis ir Rustenis Tolpežnikas. Šimtukais įvertintos Lauros Grybaitės anglų kalbos ir lietuvių kalbos ir literatūros žinios. Likusieji trys po du šimtukus surinko už IT ir anglų kalbą. Viktorija Uksaitė surinko 100 balų už matematiką ir 99 balus – už biologiją. Greta Laurinaitytė šimtuką surinko už lietuvių kalbą ir literatūros egzaminą ir 99 už biologijos VBE.

Anglų kalbos šimtukus surinko Kotryna Ambrazaitytė (ruošė mokytoja Asta Akutaitienė); Paulina Bagočiūtė (mokytoja A. Akutaitienė); Greta Bartkutė (mokytoja Lina Maskolaitienė); Laura Grybaitė (mokytoja Jurgita Kazinevičienė); Lukas Juonys (mokytoja A. Akutaitienė); Mantas Matijošaitis (mokytoja A. Akutaitienė); Aušrinė Mejerytė (mokytoja Lina Maskolaitienė); Edvinas Sutkus (mokytoja Lina Maskolaitienė). Rustenis Tolpežnikas (mokytoja Daiva Karčiauskienė). 99 balais įvertintos Justės Zajankauskaitės (mokytoja A. Akutaitienė) žinios.

Šimtuką už biologijos brandos egzaminą gavo Ieva Sapronaitytė (mokytoja Janina Ašutaitytė). 99 balais įvertintos Viktorija Uksaitė ir Greta Laurinaitytė. Biologijos mokytoja J. Ašutaitytė.

Šimtuką už matematikos valstybinį brandos egzaminą gavo Viktorija Uksaitė. Matematikos mokytoja Dalia Kondrotaitė.

Lietuvių kalbos ir literatūros valstybinio brandos egzamine šimtukus gavo Laura Grybaitė (mokytoja Danguolė Pavlavičienė) ir Greta Laurinaitytė (mokytoja Laima Samoškienė).

Informacinių technologijų egzamino šimtukininkai yra šie abiturientai – Adomas Kulikauskas, Tomas Kuncius, Mantas Matijošaitis, Ugnė Samulevičiūtė, Edvinas Sutkus, Urtė Šlėgaitytė, Lukas Štulas, Rustenis Tolpežnikas ir Auksė Virbauskaitė. Visus šiuos šimtukininkus paruošė IT mokytoja Erika Liutkevičienė.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jolanta Gudelienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija