Misija

Kiekvienam mokiniui teikti prieinamą, kokybišką pagrindinį ir vidurinį išsilavinimą ir rengti aukštojo mokslo studijoms.

Vizija

Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Tikslai

Ugdyti mokinių savarankiškumą, bendrosios kultūros įgūdžius, išmokyti vaiką spręsti iškylančias problemas jam bendraujant su aplinka bei užtikrinti mokinių saugumą.

Istorija

1918 m. iš Rusijos grįžęs Antanas Giedraitis kartu su Jurbarko bažnyčios vikaru M. Jonaičiu siekė, kad būtų įkurta vidurinė mokykla.

Vokiečių kalbos diplomas 2018

Šiemet sėkmingai DSD II( vokiečių kalbos diplomas B2) egzaminą išlaikė 4 klasių mokiniai:

• Lužeckas Dovydas;
  • Ambrazaitytė Kotryna.

DSD I(vokiečių kalbos diplomas B1) išlaikė 3 klasių mokinės:

• Adomavičiūtė Jonė
  • Dilytė Austėja
  • Keturauskaitė Dominyka
  • Petrušaitytė Vakarė
  • Telišauskaitė Gabija

Didžiuojuosi ir sveikinu. Linkiu sėkmės!

Mokytoja Ona Stanaitienė

2018 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija