foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija – tai kokybiško ugdymo ir ugdymosi, moderni, nuolat tobulėjanti švietimo institucija, padedanti jaunam žmogui, įkvepianti visą bendruomenę sėkmingai veikti besikeičiančioje ir nuolat besimokančioje visuomenėje. Pagrindinė vertybė – žmogus. Tolimesnis sėkmės laidas bendravimas ir bendradarbiavimas, vienų geranoriška pagalba kitiems, saugi aplinka visiems.

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija

Vydūno g. 15, Jurbarkas tel. (8 447) 72 561 el.paštas rastine@jurbarkogimnazija.lt

Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šimtmečio žemėlapis

  Švęsdami Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazijos šimtmetį kviečiame visus buvusius ir esamus šios gimnazijos mokinius bei darbuotojus prisijungti prie internetinio žemėlapio. Pažymėkite, kur jus nuvedė gyvenimo kelias, kur esate - Lietuvoje ar pasaulio toliuose. Registracija čia...

    Instrukciją, kaip registruotis žemėlapyje, rasite čia...

Susirinkime, pasveikinkime vieni kitus, prisiminkime tėviškę ir savo mokyklą!

2020 Visos teisės saugomos Jurbarko Antano Giedraičio-Giedriaus gimnazija